Bännerreklaam

Videoreklaamivõrgustik pakub head võimalust tutvustada oma tooteid, teenuseid ja kampaaniapakkumisi või tekitada sihtgrupis teksti või interaktiivse reklaamiga huvi. Bännerreklaamide puhul on oluline hea nähtavus, mistõttu eeldab see tavapärasest suuremaid eelarveid. Reklaamivõrgustik, mida  haldame, sisaldab endas erinevaid veebilehti (youtube.com, gmail.com ja teised suured võrgustikud). Teie reklaami kuvatakse igas portaalis erinevalt, sõltuvalt sihtimisest ning tehnoloogilistest lahendustest.

Meie bännerkampaaniate lahendused

Meie bännerkampaaniate lahendused. Sihitud reklaam lubab näidata teie teksti või bännerit ainult teile olulistel veebilehtedel, mis on sihitud teatud märksõnadele. Näiteks sihtides sõna “tervis”, kuvatakse reklaam ainult artiklites ja veebilehtedel, mis antud teemast räägivad.

Tänapäeva reklaamiserverid lubavad kasutajate kohta koguda sots-demograafilist informatsiooni, säilitades andmete privaatsuse. Nii saab reklaame optimeerida täpselt sihtgrupile sobivaks. Nii Eestis kui ka teistes riikides on võimalik näiteks kuvada videoreklaame erinevates portaalides ainult teatud sihtgrupile (nt naised vanuses 25-34 jne).

Kui soovite kuvada tootetutvustusi ja tuua liiklust spetsiifilistele lehtedele, lubab meie reklaamiserveri võimekus seda varasemalt välja valitud veebilehtedel teha.

Tänapäevased reklaamiserverid lubavad (privaatsust hoides) koguda informatsiooni kasutajate hobidest ja huvidest ning kuvada reklaame, mis on nendega seotud. Võtame näiteks inimese, kelle lemmikuks on finantsteemad ning kes külastab pidevalt finantsiga seotud veebilehti.

Temale finantsteemalist reklaami näidates on kampaania edukus tõenäolisem kui sihtimiseta. Pakume klientidele Google’i poolt sertifitseeritud tiimi.